Telefon: +420 737 131 346 | Email: oms.liberec@volny.cz | Adresa: Zemědělská 201/20, 460 08 Liberec | ČÚ: 29933461/2010 | IČ: 67777317 | Datová schránka: gkh35t

Krajské myslivecké slavnosti na Sychrově

Okresní myslivecké spolky Liberec, Jablonec nad Nisou a Semily zvou při příležitosti 100. výročí založení Českomoravské myslivecké jednoty na Krajské myslivecké slavnosti na Sychrově a to 30. září v čase od 10:00 do 17:00 hodin. Připraven je bohatý kulturní program pro dospělé i děti, ten posvětil svou osobní záštitou radní Libereckého kraje pan Václav Židek.

Díky této jedinečné příležitosti, představíme veřejnosti myslivost v její bohatosti a kráse plné i tradic a zvyků, které jsou nedílnou součástí naší jednoty. Prostor k představení jednotlivých oborů napříč myslivostí dostanou opravdoví znalci a odborníci z řad kynologie, sokolnictví, vábení zvěře, ale i lesnictví a umění. Doprovodný program doplní lovecká i historická hudba a módní přehlídky.

Celým dnem vás bude provázet známá moderátorka paní Marcela Augustová, která vám představí nejen program na hlavním pódiu a jeho protagonisty, ale také i celodenní doprovodný program stezky napříč zámeckým parkem, kde představí své znalostí a dovednosti zástupci jednotlivých mysliveckých spolků, lesnicky zaměřených podniků a jednotlivců, kteří myslivost, lesnictví i ochranu přírody neberou na lehkou váhu. Stezka bude doplněna o stanoviště určená zejména pro děti a mládež, které se mohou zábavnou formou dozvědět něco o lese, zvěři a péči o ní.

Součástí budou i prodejní stánky s loveckou tématikou a prodejci regionálních produktů a samozřejmě i občerstvení.

Vstup je pro všechny zcela zdarma a my budeme velice rádi pokud nás poctíte svou návštěvou. Těšíme se na vás.

Myslivosti zdar!